شناسه خبر:66747
1401/12/13 11:19:54

سپهرغرب، گروه ورزشی: تیم شهرداری همدان در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور درحالی روز سه‌شنبه میزبان مس رفسنجان است که پیروزی در این مسابقه با اختلاف بیش از یک گل، موجب صعود تاریخی آن‌ها به لیگ برتر می‌شود.

شاگردان محمدرضا کیانی در دور رفت این مسابقه به میزبانی شهر رفسنجان تن به شکست یک بر صفر دادند و اکنون محکوم به پیروزی قاطعانه هستند.
نماینده همدان درصورتی که در این دیدار یک بر صفر به پیروزی برسد، کار به وقت اضافه و درنهایت ضربات پنالتی می‌کشد؛ اما پیروزی با اختلاف دو گل، شهرداری را روانه لیگ برتر می‌کند و البته تساوی و یا شکست شهرداری در این دیدار منجر به صعود مس رفسنجان می‌شود.
جوانان شهرداری همدان انتظار دارند با حمایت تماشاگران فوتبال‌دوست بتوانند با عبور از سد مس رفسنجان، جشن صعود خود را در ورزشگاه شهید شمسی‌پور برپا کنند.
شاگردان محمدرضا کیانی بی‌صبرانه منتظر حضور گسترده تماشاگران در این دیدار هستند و امیدواریم بازیکنان متعصب و مستعد بومی همدان بتوانند برابر تیم میلیاردی مس رفسنجان که هشت بازیکن غیر بومی و سه بازیکن ملی‌پوش دارد، به برتری برسند.
   در انتظار شکستن طلسم 18 ساله
حضور در لیگ برتر کشور سال‌ها است که رؤیای استعدادهای جوان فوتبال استان همدان به‌شمار می‌رود و هنوز تحقق نیافته است.
تیم شهرداری همدان با صعود به مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور، در یک قدمی صعود به لیگ برتر و شکست طلسم 18 ساله هستند.
هم‌اکنون در نیمه‌نهایی لیگ دسته یک جوانان کشور تیم پیروز درمجموع دو بازی رفت‌وبرگشت علاوه‌بر حضور در فینال مسابقات، جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده را کسب می‌کند.
هم‌اکنون در نیمه‌نهایی لیگ دسته یک جوانان کشور تیم پیروز درمجموع دو بازی رفت‌وبرگشت علاوه‌بر حضور در فینال مسابقات، جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده را کسب می‌کند.
فوتبال همدان 18 سال قبل با تیم بهزیستی در لیگ برتر جوانان کشور حضور داشت و از آن زمان تاکنون هیچ تیمی از این استان موفق به کسب سهمیه نشده است.
محمد نوری، سعید صدری، علی جعفری‌نوذر، مهدی درویشی، ابوالفضل چهاردولی، مهرداد قراگوزلو، آرمین ملک‌محمدی، یاسین صمدی، بردیا قلی‌نژاد، جابر داودی‌نژاد، محمدمهدی سحری، مرتضی صفری، امیرحسین صباحی، محمدرضا یارمطاقلو، ایمان شکوری‌راد، محمدمهدی یاری و عباس کوهی بازیکنان مستعد شهرداری همدان هستند که بی‌صبرانه برای تحقق این رؤیای طلایی جهت نبرد جانانه در بازی، آمادگی دارند.
   محکوم به برد هستیم
سرمربی تیم جوانان شهرداری همدان با قدردانی از تلاش شاگردانش، گفت: بازی‌های حساسی در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ یک جوانان پیش رو داریم که امیدوارم بتوانیم پیروز میدان باشیم.
محمدرضا کیانی افزود: هدف ما صعود به لیگ برتر فوتبال کشور است و با حمایت مسئولان و انگیزه خوب بازیکنان، می‌خواهیم به این مهم پس از سال‌ها دست یابیم.
وی با اشاره به اینکه فوتبال همدان شایسته حضور در لیگ برتر جوانان کشور است، گفت: استعدادهای خوبی در این رده سنی داریم که می‌توانند آینده درخشانی را برای فوتبال استان همدان در سطح کشور ایجاد کنند.
کیانی با اشاره به اینکه در بازی رفت مقابل مس رفسنجان قضاوت داور مسابقه منصفانه نبود، افزود: 90 دقیقه فرصت داریم تا حق خود را در زمین از تیم حریف دریافت کنیم.
سرمربی جوانان شهرداری همدان خاطرنشان کرد: نمی‌خواهیم در دیدار خانگی صعود را به حریف تقدیم کنیم و شاگردانم این توانایی را دارند که در همان 90 دقیقه نتیجه را به سود خود رقم بزنند.
تیم شهرداری همدان روز سه‌شنبه نهم اسفندماه جاری در بازی دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته اول فوتبال کشور میزبان مس رفسنجان بوده و این دیدار در ورزشگاه شهید شمسی‌پور همدان آغاز شده است.

شناسه خبر 66747