شناسه خبر:65936
1401/11/20 10:04:13

سپهرغرب، گروه خبر: استاندارد مرکزی گفت: اجرای کارهای زمین مانده به ویژه در حوزه محرومیت زدایی اولویت نخست مدیریت ارشد استان است و تمامی نهادهای دولتی باید نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

«فرزاد مخلص الائمه» روز چهارشنبه در هشتمین روز از دهه فجر در جمع مردم کمیجان، افزود: باید تلاش کرد تا کارهای عقب مانده که بسیار هستند انجام شود و به شرایط آرمانی که با آن فاصله زیادی هست، دست پیدا کرد.
وی در ادامه بیان کرد: ایام الله دهه فجر یکی از مهمترین صفحات کتاب قطور انقلاب اسلامی است که به رهبری امام ورق خورده است.
استاندار مرکزی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در هیچ بخش حکومت پهلوی موفقیتی نداشت و اکنون با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کشور در بخش‌های اقتصادی، دفاعی و امنیتی کشور حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
مخلص الائمه با بیان اینکه کشور در دوران جنگ تحمیلی توان تولید سیم خاردار را هم نداشت، افزود: اکنون ما را متهم به فروش پیشرفته ترین تسلیحات نظامی به کشورهای قدرتمند می‌کنند.
وی بیان کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا جلوی پیشرفت ایران را بگیرند، اگر رشد و توسعه کشور وجود نداشت، دشمنان مانعی برای ایران ایجاد نمی‌کردند.

شناسه خبر 65936