شناسه خبر:65823
1401/11/18 09:27:30

سپهرغرب، گروه سیاسی: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه بیانیه میرحسین موسوی بیانیه سقوط و عبور از انقلاب است، گفت: این بیانیه حرکت آشکار و ضد انقلابی نیروهای سقوط کرده را بیشتر نمایان کرده است.

حجت الاسلام عباس کعبی با اشاره به بیانیه میرحسین موسوی مبنی بر برگزاری همه‌پرسی آزاد و سالم در مورد ضرورت تغییر یا تدوین قانون اساسی جدید، اظهار داشت: این بیانیه درواقع برای عبور از انقلاب اسلامی، ارزشهای اسلامی و عبور از ملت ایران است.
وی ادامه داد: بیانیه میرحسین موسوی بیانیه سقوط است و همسویی روشن و آشکار با دشمنان اسلام و ایران است.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار کرد: البته جواب این بیانیه سقوط را ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن که امسال با شعار «44 سال ایران استوار» برگزار می‌شود را خواهند داد.
حجت الاسلام کعبی با بیان اینکه در طول 44 سال انقلاب همواره سقوط افراد و ریزش‌ها وجود داشته اما در کنار این ریزش‌ها، رویش‌های مقدس نسل نو آینده روشن ایران اسلامی را تضمین می‌کند.
وی با بیان اینکه این بیانیه نشانه وادادگی، خودباختگی، غرب زدگی، یاس و ناامیدی است، تصریح کرد: امروز مردم به نیروهای سقوط کرده و عبور کرده از خط مسیر انقلاب و ارزش‌های اسلام دیگر توجهی ندارند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان خاطرنشان کرد: بیانیه میرحسین موسوی حرکت آشکار و ضد انقلابی نیروهای سقوط کرده را بیشتر نمایان کرده است.

شناسه خبر 65823