شناسه خبر:60487
1401/7/2 09:44:28

سپهرغرب، گروه خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان‌ استان تا پایان سال دو برابر می‌شوند، تعداد این شرکت‌ها را اکنون 64 مورد اعلام کرد و گفت: باید تا پایان سال طبق برنامه‌ریزی صورت‌گرفته به 128 شرکت برسیم.

به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، «بهزاد باباخانی» در هفتمین جلسه ستاد هماهنگی و عملیاتی توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان کرمانشاه با دستور کار تشریح عملکرد دانشگاه‌ها و مراکز نوآوری در ایجاد و راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان با اشاره به برنامه‌ریزی استان برای افزایش دو برابری شرکت‌های دانش‌بنیان تا پایان سال، افزود: در همین راستا از ابتدای سال تکالیفی برای دانشگاه‌های استان در این زمینه مشخص شد تا بتوانیم به این هدف دست پیدا کنیم.
وی اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون بیش از 55 درخواست ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی استان ارسال شده که با هشت مورد آن موافقت شده و مابقی در انتظار بررسی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه از پیگیری راه‌اندازی شهرک فناوری استان خبر داد و افزود: به این منظور در سفر هیئت دولت به استان قول اختصاص 100 میلیارد تومان منابع را از رئیس‌جمهور گرفته‌ایم که با جدیت پیگیر تحقق آن هستیم.

شناسه خبر 60487