شناسه خبر:60205
1401/6/27 09:23:41

سپهرغرب، گروه خبر: منتخب پنج دوره سوگواره عکس «قاب شیدایی» توسط حوزه هنری استان کردستان به مناسبت اربعین حسینی (ع) درقالب 30 تابلو در سنندج افتتاح شد.

نمایشگاه عکس منتخب پنج دوره سوگواره قاب شیدایی با حضور رئیس حوزه هنری استان کردستان و جمعی از هنرمندان و مسئولان در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج افتتاح شد.

در این نمایشگاه که به مناسبت اربعین حسینی (ع) برگزار گردیده است 30 تابلو عکاسی منتخب پنج دوره سوگواره عکس قاب شیدایی که سالیانه توسط حوزه هنری و شورای اسلامی و شهرداری بیجار برگزار می‌گردد از چهارشنبه 23 تا 29 شهریورماه همه روزه از ساعت 16 تا 20 آماده بازدید علاقه‌مندان است.

امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان در حاشیه این نمایشگاه در گفت‌و‌گویی عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه خیابانی تایپوگرافی آثار هنرمندان مطرح ایران با موضوع عاشورای حسینی (ع) با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مریوان در شهرستان مریوان، اجرای نمایش خیابانی «با کاروان کربلا» کاری از گروه بچه‌های مسجد حوزه هنری از 21 تا 26 شهریور در مرز باشماق در کنار برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری بخشی از فعالیت‌های حوزه هنری در این ایام عنوان کردند.

شناسه خبر 60205