شناسه خبر:58455
1401/5/10 10:47:37

محبی‌نظر گفت: آنچه باعث شد شهدای مدافع حرم همچون نگینی در کالبد جبهه مقاومت بدرخشند، تأسی و عشق به نهضت و مکتب عاشوراست.

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان در مراسم عزاداری دهه اول محرم که در اداره گاز شهرستان ملایر برگزار شد، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم الگوی بی مثالی از یاران وفادار اباعبدالله الحسین(ع) هستند که در لحظه انتخاب و آزمایش سربلند و سرافراز ظاهر شدند.

محبی نظر با اشاره به عظمت و ارزش والای شهدای مدافع حرم آل الله افزود: آنچه باعث شد شهدای مدافع حرم همچون نگینی در کالبد جبهه مقاومت بدرخشند، تأسی و عشق به نهضت و مکتب عاشوراست.

وی همچنین با اشاره به جایگاه والای سردار سلیمانی و حاج حسین همدانی در قلوب مردم ایران اسلامی و سراسر جبهه مقاومت یادآور شد: آنچه این دو سردار سبز پوش را آسمانی کرد و تا ابد یاد و خاطره شان را جاویدان ساخت، ولایتمداری بی چون و چرا بود. هر دو بزرگوار خود را بدهکار نظام و انقلاب میدانستند و خداوند متعال برای همیشه عزیزشان کرد.

گفتنی است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه ملایر، مدیران دستگاه‌های اجرایی، معاون فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند و مادحین به ذکر مصیبت پرداختند.

شناسه خبر 58455