1400/9/4 10:08:16
*
0
48891
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

افزایش بستری‌های کرونا در مهران نگران‌کننده است


سپهرغرب، گروه خبر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از بستری بودن 14 بیمار کرونایی در مهران خبر داد و گفت: افزایش بستری‌های کرونا در این شهرستان نگران‌کننده است.

جمیل صادقی‌فر در چهل و هشتمین نشست قرارگاه استانی کرونا اظهار کرد: حدود دو ماه قبل میزان بستری کرونا در شهرستان مهران به صفر رسیده بود اما اکنون از شرایط مناسبی برخوردار نیست.

وی افزود: آمار واکسیناسیون این شهرستان چه دانش‌آموزی و چه مردم عادی در ردیف آخرین شهرستان‌های کشور قرار دارد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام به ضرورت حفظ سلامتی مردم تأکید و اضافه کرد: این معاونت آمادگی کامل دارد تا در زمینه تأمین تجهیزات، امکانات و اجرای هر طرحی که لازم است برای افزایش سطح ایمنی و آمار واکسیناسیون در این شهرستان اقدام کند.

صادقی‌فر یادآور شد: هم‌اکنون 6 شهرستان ایوان، آبدانان، چرداول، بدره، دره‌شهر و ملکشاهی در استان بالای 90 درصد واکسیناسیون انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: اکنون طرح محله‌محور با همکاری 224 نفر از طرف دانشگاه علوم پزشکی، 47 نفر هلال احمر و 57 نفر بسیج در مناطق مختلف در حال اجراست.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: با توجه به اینکه دانشگاه‌ها بازگشایی شده و آمار واکسیناسیون آن‌ها بالا نیست، این دانشگاه آمادگی دارد در محل خود دانشگاه نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کند.

صادقی‌فر گفت: هم‌اکنون آمار تزریق واکسن کرونا جمعیت 12 تا 18 سال استان به 84 درصد رسیده که باید تلاش کنیم این میزان به 100 درصد برسد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"