شناسه خبر:73999
1402/7/5 13:10:49
معاون اداره کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان همدان:

«پویش مشق احسان» در استان همدان اجرا می‌شود

معاون اداره کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان همدان از اجرای پویش مشق احسان با مشارکت 30 درصدی خیرین و گروه‌های مردمی دراستان همدان خبر داد.

علی چهاردولی با اشاره به اهدای کمک‌هزینه سفر اربعین به زائراولی‌ها به تعداد 540 نفر و هر نفر 500 هزار تومان، اظهار کرد: پویش مشق احسان با مشارکت 30 درصدی خیرین و گروه‌های مردمی با موضوع اهدای لوازم‌التحریر به تعداد پنج هزار بسته و هر بسته به ارزش 320 هزار تومان در مناطق کم‌برخوردار استان همدان انجام شده است.

وی افزود: اعطای تسهیلات اشتغال خُرد و خانگی در روستاهای هدف از محل منابع بودجه عمومی کشور با کمک شبکه تسهیلگران اشتغال بنیاد برکت در استان همدان از دیگر اقدامات انجام‌شده این ستاد بوده است.

معاون اداره کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان همدان با اشاره به اهدای بسته‌های حمایتی، گفت: اهدای 65 بسته لبخند مادری به فرزندان سوم و بیشتر خانواده‌های نیازمند و اهدای هفت فقره بسته‌های حمایتی به خانوارهای دارای فرزند سه‌قلو توسط بنیاد 15 خرداد ستاد، انجام شده است.

چهاردولی خاطرنشان کرد: رزمایش احسان و همدلی با موضوع اهدای بسته‌های کمک‌معیشت غذایی به تعداد پنج هزار و 300 بسته به ارزش ریالی چهار میلیارد تومان، توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: پویش نسیم احسان با موضوع اهدای وسایل سرمایشی، پنکه و کولر آبی به ارزش 600 میلیون تومان و اعزام 200 نفر از ارکان خانه محلات در ذیل طرح تحول و توانمندسازی محلات موسوم به طرح 2020 محله به سفر اربعین، از اقدامات دیگر ستاد اجرایی بوده که لازم به توضیح است کلیه خدمات ارائه‌شده با همکاری گروه‌های مردمی به انجام رسیده است.

 

شناسه خبر 73999