شناسه خبر:69651
1402/3/9 09:08:01
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان اعلام کرد:

برگزاری همایش آموزشی و ترویجی کودهای شیمیایی در همدان

سپهرغرب، گروه خبر: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی همدان گفت: همایش آموزشی ترویجی و معرفی محصولات کودی با حضور تولیدکنندگان کودهای کشاورزی از سراسر کشور 23 خردادماه 1402 در استان همدان برگزار می‌شود.

بهروز الیاسی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجری طرح خودکفایی کودهای کشاورزی کشور، در سالی که «مهار تورم و رشد تولید» نام گرفته، در راستای تحقق شعار سال، در حمایت از تولیدکنندگان دانش‌بنیان کودهای کشاورزی برای افزایش تولید و متعاقب آن کاهش تورم در این بخش، با تعداد بیش از 130 تولیدکننده با یک‌هزار و 100 محصول تولیدی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده است.
وی با بیان اینکه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با 90 کارگزار و عامل فروش در سراسر استان وظیفه تأمین و توزیع نهاده‌های کشاورزی مخصوصاً کودهای کشاورزی را برعهده دارد، گفت: برنامه کودی استان در سال جاری 123 هزار تُن است.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان افزود: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی پُل ارتباطی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده کودهای کشاورزی تا محصولات تولیدی است که تأییدیه استاندارد از آزمایشگاه مجهز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را دریافت کرده‌اند.
الیاسی تشریح کرد: به همین منظور همایش آموزشی ترویجی و معرفی محصولات کودی با حضور 18 تولیدکننده کودهای کشاورزی از سراسر کشور در تاریخ بیست‌وسوم خردادماه سال جاری در استان همدان برگزار می‌شود که از همه فعالان بخش کشاورزی استان جهت حضور در این همایش و بهره‌مندی از فرصت آشنایی با جدیدترین محصولات کودی و دیدار چهره‌به‌چهره با تولیدکننده و تبادل دانش و تجربه، دعوت به عمل می‌آید.
وی یادآور شد: محل برگزاری این همایش بلوار ارم ابتدای جاده عباس‌آباد، هتل کتیبه از ساعت 8:30 صبح تا 12 ظهر است.
این مقام مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: متقاضیان شرکت در همایش درصورت نیاز به راهنمایی می‌توانند با شماره 08132646720-22 داخلی 104 تماس بگیرند و یا به مدیریت شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان واقع در خیابان اراک مراجعه کنند.

شناسه خبر 69651