شناسه خبر:67082
1401/12/20 12:44:15

همزمان با رونمایی از نسخه اسپانیولی کتاب خاطرات دوران مبارزات رهبر انقلاب اسلامی در کاراکاس، پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به ملت‌های اسپانیولی‌زبان منتشر شد.

رونمایی از نسخه اسپانیولی کتاب خاطرات دوران مبارزات رهبر انقلاب اسلامی با عنوان «سلول شماره ‌14» طی مراسمی در شهر کاراکاس پایتخت کشور ونزوئلا و کنار نمایشگاه فرهنگ دوستی ایران و ونزوئلا به‌همت فعالان فرهنگی ونزوئلا و اسپانیولی‌زبانان باحضور شخصیتهای فرهنگی ایران و ونزوئلا برگزار شد و همزمان با آن، پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به ملت‌های اسپانیولی‌زبان منتشر شد.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

اگر توانسته باشم به‌وسیله‌ی این کتاب با شما اسپانیولی‌زبانان ارتباط بگیرم، بسیار خرسند خواهم بود، این بخش کوتاهی از سرگذشت من است. چه نیکو است که ما و شما و همه‌ی ملتهای عدالت‌خواه با یکدیگر بیشتر آشنا شویم و بیشتر هم‌افزایی کنیم، نیکروزی شما را از خدا میخواهم.

ـ کتاب سلول شماره 14 خاطرات و زندگینامه آیت‌الله خامنه‌ای را در دوران مبارزه با رژیم دست‌نشانده استکبار و پیش از پیروزی انقلاب اسلامی روایت می‌کند، این اثر ترجمه اسپانیولی کتاب «انّ مع الصبر نصراً» است که پیش از این به‌زبان عربی منتشر و نسخه فارسی آن با عنوان «خون دلی که لعل شد» در اختیار علاقه‌مندان و اهالی کتاب قرار گرفته بود.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 67082