شناسه خبر:60444
1401/6/31 10:00:06
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر کرمانشاه:

پیش‌بینی افزایش 30 درصدی سفرهای درون‌شهری کرمانشاه با شروع مهرماه

سپهرغرب، گروه خبر: رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه با پیش‌بینی افزایش 30 درصدی سفرهای درون‌شهری کرمانشاه با شروع ماه مهر، گفت: خوشبختانه ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری در این زمینه آمادگی کامل داشته و کمبود خودرو نداریم.

محمدمهدی احمدی با اشاره به شروع فصل بازگشایی مدارس و افزایش سفرهای درون‌شهری، ابراز کرد: براساس تجربیات سال‌های پیش از کرونا، پیش‌بینی می‌شود حجم سفرهای درون‌شهری حدود 30 درصد افزایش یابد.
وی افزود: در همین راستا ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری به‌طور کامل آماده بازگشایی مدارس و پاسخگویی به افزایش حجم تقاضاهای سفر است و کمبودی در این زمینه نداریم.
احمدی با اشاره به فعالیت 9 هزار دستگاه اتوبوس، تاکسی خطی، گردشی و آژانس تاکسی تلفنی در سطح شهر، گفت: با این تعداد خودرو قادر به پاسخگویی به نیاز مسافران درون‌شهری هستیم.
رئیس سازمان حمل‌ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه برخی تاکسی‌ها به‌عنوان سرویس مدرسه هم فعالیت خواهند کرد، اذعان کرد: در این شرایط هم اجازه نمی‌دهیم ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری دچار مشکل شود و تمام تلاش ما این است مشکلی برای جابه‌جایی مسافران ایجاد نشود.

شناسه خبر 60444