1400/9/2 09:15:40
*
0
48763

اهدای مجموعه نفیس 650 جلدی از کتاب‌های منتخب به شهرداری


سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور از اهدای مجموعه نفیس 650 جلدی از کتاب‌های منتخب به شهرداری خبر داد.

به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور، میثاق گودرزی اظهار کرد: همکاری خوبی در زمینه فرهنگی و اجتماعی به‌خصوص در بخش‌های تاریخ‌پژوهی، برگزاری نمایشگاه‌های اسنادی و مناسبتی و برگزاری وبینارهای علمی و آموزشی بین این مدیریت و شهرداری همدان وجود دارد که امیدواریم مثمر ثمر بوده و تأثیر مثبتی بر ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه داشته باشد.

وی افزود: در همین راستا و به درخواست شهرداری همدان مجموعه نفیس 650 جلدی از کتب منتخب واسپاری کتابخانه ملی ایران به شهرداری همدان اهدا شد تا در کتابخانه‌های مستقر در فرهنگ‌سراها و مجتمع‌های فرهنگی مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرکل اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور اضافه کرد: با توجه به جایگاه تخصصی و حمایتی کتابخانه ملی ایران و استقرار مدیریت غرب کشور این سازمان در استان همدان، طی یک سال گذشته بیش از 13 هزار و 500 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی روستایی و شهری به‌خصوص در مناطق محروم اهدا شده است.

وی افزود: سیاست «اهدای کتاب اهدای دانایی» با شعار «کتاب در حرکت» یک مسیر فرهنگی است که سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران سعی بلیغ در تقویت بنیه عقلانی جامعه و ارتقای خرد جمعی دارد.

گودرزی اضافه کرد: در جهان امروز نقش و نیروی اجتماعی فرهنگ به‌مراتب افزون‌تر شده است، بنابراین ضرورت هماهنگی و همسویی دستگاه‌های فرهنگی و برنامه‌ریزان استان با نیازهای فرهنگی جامعه بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سپهرآنلاین در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سپهرغرب با ذکر منبع امکان پذیر است.

قدرت گرفته از سیستم مدیریت تحریریه و خبرگزاری "سی رخ"