شناسه خبر:67040
1401/12/18 13:27:24

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با کادر مجربی که می‌شناسم مهدی کلینیک پرچمدار بیمارستان‌های مدرن امروز جهان خواهد بود.

حسین قناعتی گفت: پروژه ساخت بیمارستان مهدی کلینیک به همت یکی از خیرین سلامت در سال 1391 کلید خورد. این بیمارستان بسیار مدرن و مطابق با استانداردهای روز جهانی، با 38 اتاق عمل و اورژانس فوق پیشرفته مجهز به باند هلی کوپتر، بزرگ‌ترین پروژه ملی سلامت در تاریخ کشور است که به‌صورت تقریباً هوشمند و به لحاظ امنیت سازه بسیار مستحکم طراحی و ساخته‌شده و قریب به یک هزار تخت بستری به مجموعه تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه می‌کند. همچنین درمانگاه بیمارستان مهدی کلینیک در فضایی حدود هشت هزار مترمربع ظرفیت مراجعات سرپایی را یک و نیم تا دو برابر افزایش خواهد داد.

وی در ادامه افزود: طبق برنامه این مجموعه بزرگ به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با ظرفیت یک هزار و 100 تخت فعال که خود از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین بیمارستان‌های منطقه خاورمیانه است اضافه شده که در کنار پروژه درحال‌توسعه ساختمان انستیتو کانسر قطب درمان سرطان کشور با حمایت مالی یکی دیگر از خیرین سلامت، پشتوانه امنیتی خوبی برای شهر تهران و کشور در مواقع بحران خواهد بود.

قناعتی گفت: با کادر مجربی که می‌شناسم مهدی کلینیک پرچمدار بیمارستان‌های مدرن امروز جهان خواهد بود.


منبع: خبرگزاری فارس

شناسه خبر 67040